Konkursi za Fondacije + Nagrada

/, Predavanja, Stipendije i fondacije/Konkursi za Fondacije + Nagrada

Konkursi za Fondacije + Nagrada

Konkuri za dodelu stipendija i nagrada  studentima Univerziteta u Beogradu – Medicinski fakultet

„Konkursi za Fondacije i nagrade“  objavljeni su 17.oktobra 2019.godine

– Konkurs za Fondaciju „Prof.dr Živojin Sudarov“
– Konkurs za Fondaciju „Ružica S. Ovcin“
– Konkurs za Nagradu „Prof.dr Vesna Starčević“
– Konkurs za Nagradu „Dr Zorana Penezić“

Konkurs za Fondaciju „Prof.dr Živojin Sudarov“

Konkurs za dodelu stipendija studentima Univerziteta u Beogradu - Medicinski fakultet koji se finansiraju iz budžeta Republike Srbije upisanim u VI godinu studija pa do kraja studija školske 2019/2020. godine.

Konkurs za Fondaciju „Ružica S. Ovcin“

Za dodelu jedne stipendije studentkinji Univerziteta u Beogradu - Medicinski fakultet koja se finansira iz budžeta Republike Srbije upisanoj u I godinu studija školske 2017/2018. godine.

Konkurs za Nagradu „Prof.dr Vesna Starčević“

Za dodelu nagrade „Prof.dr Vesna Starčević“ redovnim studentima integrisanih akademskih studija za sticanje zvanja Doktor medicine Univerziteta u Beogradu - Medicinski fakultet u školskoj 2019/2020. godini.

Konkurs za Nagradu „Dr Zorana Penezić“

Za dodelu nagrade „Dr Zorana Penezić“ studentima Univerziteta u Beogradu - Medicinski fakultet koji se finansiraju iz budžeta Republike Srbije, a koja se dodeljuju iz privatnih sredstava porodice Penezić u spomen na Dr Zoranu Penezić u školskoj 2019/2020. godini.
2019-11-06T12:08:07+00:00 05.11.2019.|Naslovna Slajder, Predavanja, Stipendije i fondacije|