Приступно предавање

//Приступно предавање

Приступно предавање

Проф. др Масимо Имацио (Prof. dr Massimo Imazio) Consultant Cardiologist, University Cardiology, AOU Città della Salute e della Scienza di Torino, Turin, Italy

Медицински факултет Универзитета у Београду обавештава Вас да ће на позив Катедре за интерну медицину,

Prof. dr Massimo Imazio,

Consultant Cardiologist, University Cardiology, AOU Città della Salute e della Scienza di Torino, Turin, Italy,

održati inauguraciono predavanje pod naslovom:

„Major advances in the diagnosis and management of pericardial diseases in the last two decades“

(Najvažniji prodori u dijagnostici i lečenju bolesti perikarda u poslednje dve decenije)

nakon čega će biti promovisan u zvanje Visiting Professor Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Predavanje će se održati u PETAK 17.11.2017.godine sa početkom u 13 časova, u svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta u Beogradu, ul. Dr Subotića br.8.

PRODEKAN

MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof. dr Tatjana Simić,sr.

2017-12-26T11:59:28+00:00 22.11.2017.|Предавања|