///, Студенти/Прелиминарни резултати избора за два делегата за Студентски парламент Универзитета у Београду

За два делегата Медицинског факултета Универзитета у Београду Студентског парламента Универзитета у Београду су се кандидовала укупно три студента: Јован Лекић, студент друге године, Александар Ђурић, студент пете године и Никола Паовица, апсолвент. На изборима одржаним 3.7.2020. године од 10 до 17 часова гласало је укупно 85 студената.

Прелиминарни резултати гласања су следећи:

Јован Лекић 79 гласова,

Александар Ђурић 78 гласова,

Никола Паовица 3 гласа и

Један неважећи глас

Рок за жалбе је од понедељка 6.7. до среде 8.7.2020. године.

Бирачки одбор