За 23. септембар – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

////За 23. септембар – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

За 23. септембар – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА која је заказана за СРЕДУ 23.09.2020. године са почетком у 13 часова.

ВАЖНА НАПОМЕНА:

Изузетно, због епидемиолошке ситуације, ова седница Изборног већа ће бити одржана истовремено у два амфитеатра:

• Институт за патологију (Др Суботића бр. 1)
  • „Силос“ (Др Суботића бр. 9)

Чланови Изборног већа у звању ванредног и редовног професора ће присуствовати седници која се одржава у амфитеатру Института за патологију.

Чланови Изборног већа у звању доцента ће присуствовати седници која се одржава у амфитеатру „Силос“.

Молимо Вас да, због актуелне ситуације, поштујете прописане мере заштите. Обавезно је ношење заштитиних маски, као и држање потребног растојања приликом евидентирања и седења у амфитеатру (места ће бити обележена).

Такође, због епидемиолошке ситуације и обимног материјала на овој седници Изборног већа, приликом одлучивања посебно ће се реферисати само кандидати за избор у звање редовног професора.

Обавештавамо Вас да се са садржином записника са прошле седнице можете  упознати у Стручној служби Факултета (соба 207), као и на интернет страници Факултета

Молимо Вас да све наставнике Катедре, односно базе упознате са доставЉеним материјалом, а такође да је присуствовање седницама Већа РАДНА ОБАВЕЗА СВАКОГ НАСТАВНИКА.

Материјал за седницу можете преузети на http://oblak.med.bg.ac.rs/ након што се успешно пријавите

Д Е К А Н

Медицинског факултета

Проф. др Небојша Лалић, с.р.

2020-09-29T22:37:43+00:00 18.09.2020.|Насловна|