Отворено пријављивање за Circle U. летње школе – Circle U. Summer Schools 2023

/, Насловна/Отворено пријављивање за Circle U. летње школе – Circle U. Summer Schools 2023

Отворено пријављивање за Circle U. летње школе – Circle U. Summer Schools 2023

Универзитет у Београду, као чланица алијансе Circle U., објављује конкурс за  Circle U. летње школе из области глобалног здравља, демократије и климатских промена.  Конкурс је отворен до 28. фебруара, а више информација о условима, процедури и процесу пријаве, можете наћи на: www.circle-u.eu/opportunities/students/summer-schools.

Circle U. Summer Schools 2023

3–7 July: Rethinking Global Health

• For PhD and postgraduate medical doctor students (M.D.)
  • Location: Université Paris Cité

24–28 July: Climate Change and Policy: How to Transition to a Post-Carbon Future

• For Bachelor students
  • Location: Humboldt-Universität zu Berlin