/, Слајдер Трибине и Предавања/Приступно предавање за избор два наставника у звање доцента за ужу научну област – др Данило Обрадовић и др Мирјан Првановић

Комисија за оцену приступног предавања за пријављеног кандидата, др Данила Обрадовића, по конкурсу расписаном дана 26.04.2023. године у листу „Послови“ за избор два наставника у звање доцента за ужу научну област Патологија на Медицинском факултету у Београду, заказује приступно предавање са темом: „Молекуларна класификација карцинома ендометријума“ за петак 26. маја 2023. године у 8.30 сати у Библиотеци Института за патологију (први спрат) Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Комисија за оцену приступног предавања за пријављеног кандидата, др Мирјану Првановић, по конкурсу расписаном дана 26.04.2023. године у листу „Послови“ за избор два наставника у звање доцента за ужу научну област Патологија на Медицинском факултету у Београду, заказује приступно предавање са темом:
„Улога цитологије умултидисциплинарном приступу дијагностике лимфома“ за петак 26. маја 2023. године у 9.15 сати у Библиотеци Института за патологију (први спрат) Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Чланови комисије за оцену приступног предавања (број Одлуке 3827/⁠2)

Проф. др Светислав Татић
Проф. др Дејан Опрић