Проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др И. Тописировић – Позив на предавање

/, Предавања/Проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др И. Тописировић – Позив на предавање

Проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др И. Тописировић – Позив на предавање

Београд, 23.7.2024.

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да ће гости Медицинског факултета у Београду бити проф. др Lynne-Marie Postovit, са Queen’s University, Кингстон, Канада и проф. др Иван Тописировић са McGill University, Монтреал, Канада.

Гости ће том приликом одржати предавања под називом

„Plasticity in cancer“

проф. др Lynne-Marie Postovit

и

„The role of translation and energy metabolism in stress addapatation and neoplasia“

проф. др Иван Тописировић

Предавања ће се одржати у петак, 2. августа 2024. у 10 часова у Последипломској сали на 2. спрату Деканата Медицинског факултета.

У уверењу да ћете својим доласком допринети значају овог предавања,

С поштовањем,

ДЕКАНСКИ КОЛЕГИЈУМ