ТРЕЋИ ПОЗИВ талентованим младим истраживачима

/, Насловна, Насловна Слајдер, Предавања/ТРЕЋИ ПОЗИВ талентованим младим истраживачима

ТРЕЋИ ПОЗИВ талентованим младим истраживачима

Поштоване колегинице и колеге,  студенти ДАС,

На наведеном линку

можете наћи информације везане за ТРЕЋИ ПОЗИВ талентованим младим истраживачима – студентима докторских академских студија за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим научноистраживачким организацијама.

Имајући у виду да је један од услова за учешће на Конкурсу и покренута процедура за избор у звање истраживач приправник, неопходно је да се сви заинтересовани јаве Служби за НИР Медицинског факултета, ради добијања прецизних информација о потребној документацији.

Уз најбоље жеље за успех на Конкурсу,

ПРОДЕКАН

МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА У БЕОГРАДУ