TREĆI POZIV talentovanim mladim istraživačima

/, Naslovna, Naslovna Slajder, Predavanja/TREĆI POZIV talentovanim mladim istraživačima

TREĆI POZIV talentovanim mladim istraživačima

Poštovane koleginice i kolege,  studenti DAS,

Na navedenom linku

možete naći informacije vezane za TREĆI POZIV talentovanim mladim istraživačima – studentima doktorskih akademskih studija za uključivanje u naučnoistraživački rad u akreditovanim naučnoistraživačkim organizacijama.

Imajući u vidu da je jedan od uslova za učešće na Konkursu i pokrenuta procedura za izbor u zvanje istraživač pripravnik, neophodno je da se svi zainteresovani jave Službi za NIR Medicinskog fakulteta, radi dobijanja preciznih informacija o potrebnoj dokumentaciji.

Uz najbolje želje za uspeh na Konkursu,

PRODEKAN

MEDICINSKOG FAKULTETA U BEOGRADU