Обавештење Студентског парламента

////Обавештење Студентског парламента

Обавештење Студентског парламента

Поштоване колегинице и колеге,

Према члану 8. став 4. Пословник од раду Студентског парламента Универзитета у Београду, расписујем ванредне изборе за упражњено место у Студентском парламенту Универзитета у Београду и упражњено место на 6. години у Студентском парламенту Медицинског факултета Универзитета у Београду.
Избори се расписују за академску 2019/⁠2020.годину

Избори за Студентски парламент Универзитета у Београду биће одржани у понедељак, 2.12.2019.године у периоду од 09:00 до 17:00 часова.

Пријава кандидата вршиће се у просторијама Студентског парламента сваким радним даном од 09:00 до 13:00 часова,до 22.11.2019.године

Кандидати за Студентски парламент Универзитета у Београду приликом пријављивања попуњавају образац за пријаву за учешће на изборима, која у прилогу има уверење о држављанство или копију пасоша, као и уверење о редовном студирању и доставља потврду да му није изречена казнена мера у дисциплинском поступку у складу са Правилником о дисциплинској одговорности студената Универзитета у Београду.

Кандидати за Студентски парламент Медицинског факултета Универзитета у Београду приликом пријаве треба да доставе уверење о редовном студирању,

Гласање ће се вршити у просторијама Студентског парламента у згради Деканата Медицинског факултета.

Гласање се може обавити уз личну карту или индекс.

Председник Студентског парламента,
Никола Мутић