/, Опште вести, Студенти/ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ИНТЕГРИСАНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА МЕДИЦИНЕ И СТУДЕНТИМА ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА-СЕСТРИНСТВО

Обавештавамо Вас да се због проглашеног ванредног стања у Републици Србији на Медицинском факултету Универзитета у Београду до даљег обустављају:

1. Одбране дипломских радова ИАС И ОАС

2. Испити, колоквијуми, тестови ретенције

3. Овера летњег семестра  2019/2020.

Рад Службе за интегрисане студије медицине  биће организован у виду дежурства тако да молимо студенте да сва питања постављају електронски путем мејла.Трудићемо се да одговарамо благовремено на сва питања.

Информације од значаја биће ажуриране на интернет страници Факултета.

Мејлови запослених у Служби:

jelena.spasic@med.bg.ac.rs-шеф Службе

branislava.djevic@med.bg.ac.rs- референт за дипломиране

ljiljana.cepic@med.bg.ac.rs- референт за прву годину ( припремну наставу)

dragana.atanackovic@med.bg.ac.rs- референт за другу и трећу годину

zorica.glavaski@med.bg.ac.rs- референт за четврту годину

violeta.vuletic@med.bg.ac.rs- референт за пету годину

mica.sotirovic@med.bg.ac.rs-референт за шесту годину

mara.popovic@med.bg.ac.rs-референт за стране студенте