За 17. јун – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

/, Предавања/За 17. јун – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

За 17. јун – Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА

Заказана је седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА за  СРЕДУ  17.06.2020. године са почетком у 13 часова.

Обавештавају се сви чланови да је заказана седница ИЗБОРНОГ ВЕЋА за 17.06.2020. године, са почетком у 13 часова.

ВАЖНА НАПОМЕНА:

Изузетно, због епидемиолошке ситуације, ова седница Изборног већа ће бити одржана истовремено у два амфитеатра:

• Институт за патологију (Др Суботића бр. 1)
  • „Силос“ (Др Суботића бр. 9)

Чланови Изборног већа у звању ВАНРЕДНОГ И РЕДОВНОГ ПРОФЕСОРА ће присуствовати седници која се одржава у амфитеатру ИНСТИТУТА ЗА ПАТОЛОГИЈУ.

Чланови Изборног већа у звању ДОЦЕНТА ће присуствовати седници која се одржава у амфитеатру „СИЛОС“.

Молимо Вас да, због актуелне ситуације, поштујете прописане мере заштите. Обавезно је ношење заштитиних маски, као и држање потребног растојања приликом евидентирања и седења у амфитеатру (места ће бити обележена).

Материјал за седницу можете погледати на http://oblak.med.bg.ac.rs/ након што се успешно пријавите.