Упис на прву годину студија ИАС

/, Упис 2021 ИАС/Упис на прву годину студија ИАС

Упис на прву годину студија ИАС

Дана  13.7.2021. у складу са Конкурсом за упис и конкурсним током било је предвиђено  спуштање ранг листе  од 516-518 ранга и упис ових кандидата до попуне квоте за самофинансирајуће студенте. Кандидати од ранга 516-518 се нису појавили у предвиђеном року.

У 13 часова одржана је прозивка до попуне три места. Након прозивке уписани су самофинансирајући  кандидати на рангу 520, 523, 528.

Овим је завршен упис у прву годину Интегрисаних академских студија за школску 2021/22 годину  у првом уписном року.

Свим кандидатима који су се уписали желимо пуно среће и успеха током студирања.

ДЕКАН
МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТA

Проф. др Небојша Лалић, с.р.