Обавештење о одлукама са Наставно научног већа

////Обавештење о одлукама са Наставно научног већа

Обавештење о одлукама са Наставно научног већа

ОБАВЕШТЕЊЕ

На седници Наставно научног већа одржаној дана 11.01.2022.године а на предлог деканског колегијума  донете су следеће одлуке:

ОДЛУКА

Због неповољне епидемиолошке ситуације узроковане COVID-19 инфекцијом  студентима који су испунили услов за оверу зимског семестра у школској 2021/22. години  одобрава се  полагање испита у наредним  испитним роковима утврђеним календаром организације и реализације наставе и испита за академску 2021/2022.године

Овера зимског  семестра ће се спровести заједно са овером летњег семестра .

Потписи за обављену наставу у зимском  семестру ће се давати по распореду и организацији катедри ужих научних области  које ће бити у обавези да на основу евиденције присутности  као и уредности похађања онлине наставе преко одговарајућих факултетских платформи  утврђују  да ли студент има право изласка на испит у наведеним испитним роковима.

ОДЛУКА

Због наглог погоршања епидемиолошке ситуације сви видови наставе предвиђени за последњу недељу зимског семстра у школској 2021./2022. години на свим студијским програмима ће бити у онлине формату.

Сви колоквијуми, поправни колоквијуми и тестови предвиђени распоредима катедри од 10. 1.- 21. 1. 2022. године се одлажу за 17. 2. и 18. 2. 2022. године.

Студенти који су наставу похађали у школској 2021./2022. години и нису положили предвиђене колоквијуме у последњој недељи наставе зимског семестра а стекли су услове за оверу семестра могу да приступе полагању пријављених испита у јанураском испитном року у школској 2021./2022. години с тим што ће завршна оцена да буде формирана тако што ће се бодовима на усменом испиту додавати пропуштени колоквијумски бодови – до 20 бодова.

Декански колегијум и Координационо тело за праћење ковид-19 пандемије Медицинског факултета у Београду, свакодневно пажљиво прате развој епидемиолошке ситуације и задржавају право да предложе неопходне мере у циљу контроле епидемије.

2022-01-12T10:02:47+00:00 12.01.2022.|Насловна|