////Мултидисциплинарни научни одговор -⁠ Колективно знање за заштиту глобалног здравља

Декан Медицинског факултета, проф. др Лазар Давидовић и студенти волонтери на отварању Прве светске конференције посвећене борби против коронавируса „COVID-⁠19 – Мултидисциплинарни научни одговор -⁠ Колективно знање за заштиту глобалног здравља”, одржане у Београду, од 26. до 28. марта, у Палати Србија.

Декан Медицинског факултета, проф. др Лазар Давидовић и студенти волонтери

2022-03-27T17:38:52+00:00 27.03.2022.|Насловна|