/, Насловна, Слајдер Универзитет/Пројекат Еразмус + мреже : „Connected4Health – A Medical and Humanities-based Approach to Navigating Obesity and Eating Disorders (Eds) in Young People“

Универзитет у Београду један је од седам партнера на пројекту Connected4Health – A Medical and Humanities-based Approach to Navigating Obesity and Eating Disorders (Eds) in Young People (Медицински и хуманистички приступ гојазности и поремећајима исхране код младих) који се од 1. децембра 2021. године реализује у оквиру програма Еразмус +.

Представник Универзитета у Београду на овом пројекту је Медицински факултет. Пројекат је намењен наставницима/едукаторима у области исхране/дијететике и дијабетологије, психотерапије, медицинске комуникације, терапије вежбањем и педијатрије, затим специјализантима у различитим медицинским областима који раде са пацијентима који пате од проблема са исхраном, те студентима мастер студија/студентима на вишим годинама основних студија Медицинског факултета. Планирани резултати пројекта подразумевају израду приручника, курикулума семинара и сета за обуку, који ће бити на располагању наведеним циљним групама.

Прилог:

Брошура пројекта Connected4Health-I део Брошура пројекта Connected4Health-II део