Приступно предавање-др Милутин Костић, клинички асистент

Приступно предавање
др Милутин Костић, клинички асистент

Поштовани,

Задовољство нам је да Вас позовемо на приступно предавање др Милутина Костића, клиничког асистента.

Др Милутин Костић, клинички асистент, одржаће приступно предавање на тему „Нови клиничко-етички концепт у лечењу психијатријских стања са акцентом на депресију“, пред свим заинтересованим члановима наше академске заједнице, као и испред комисије за избор у звање доцента, у уторак, 07.06.2022. у 13.00 часова – Црвена сала Института за ментално здравље, Наставно-научне базе Катедре за психијатрију, IV спрат, Милана Кашанина бр. 3, Београд.

Било би нам задовољство да будете са нама, а ако сте спречени да присуствујете, обезбедићемо Вам ЗООМ укључење.

С поштовањем,

Катедра за психијатрију