Pristupno predavanje-dr Milutin Kostić, klinički asistent

Pristupno predavanje
dr Milutin Kostić, klinički asistent

Poštovani,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na pristupno predavanje dr Milutina Kostića, kliničkog asistenta.

Dr Milutin Kostić, klinički asistent, održaće pristupno predavanje na temu „Novi kliničko-etički koncept u lečenju psihijatrijskih stanja sa akcentom na depresiju“, pred svim zainteresovanim članovima naše akademske zajednice, kao i ispred komisije za izbor u zvanje docenta, u utorak, 07.06.2022. u 13.00 časova – Crvena sala Instituta za mentalno zdravlje, Nastavno-naučne baze Katedre za psihijatriju, IV sprat, Milana Kašanina br. 3, Beograd.

Bilo bi nam zadovoljstvo da budete sa nama, a ako ste sprečeni da prisustvujete, obezbedićemo Vam ZOOM uključenje.

S poštovanjem,

Katedra za psihijatriju