////Дан студената Докторских академских студија Медицинског факултета Универзитета у Београду

Поштовани наставници, сарадници и студенти Медицинског факултета у Београду,

Обавештавамо вас да ће у организацији Секције студената докторских академских студија (ДАС) Студентског парламента Медицинског факултета Универзитета у Београду (МФУБ), 27. септембра 2022. године у 12 часова у Свечаној сали Деканата, бити одржана промоција Дана студената ДАС МФУБ.

Програм Дана студената ДАС можете наћи на ЛИНКУ

С поштовањем,