Позив на предавање: проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др Иван Тописировић

/, Предавања, Слајдер Трибине и Предавања/Позив на предавање: проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др Иван Тописировић

Позив на предавање: проф. др Lynne-Marie Postovit и проф. др Иван Тописировић

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да ће гости Медицинског факултета у Београду бити проф. др Lynne-Marie Postovit, са Queen’s University, Кингстон, Канада и проф. др Иван Тописировић са McGill University, Монтреал, Канада.

Гости ће том приликом одржати предавања под називом

„Advanced cancer: Fine coordination in the context of abject chaos
проф. др Lynne-Marie Postovit

и

„The role of stress-induced hydride transfer complex in metabolic plasticity of neoplasia
проф. др Иван Тописировић

Предавања ће се одржати у понедељак, 24. јула 2023. у 12 часова у Свечаној сали Деканата Медицинског факултета.
У уверењу да ћете својим доласком допринети значају овог предавања,

С поштовањем,

ДЕКАНСКИ КОЛЕГИЈУМ