Poziv na predavanje: prof. dr Lynne-Marie Postovit i prof. dr Ivan Topisirović

/, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja/Poziv na predavanje: prof. dr Lynne-Marie Postovit i prof. dr Ivan Topisirović

Poziv na predavanje: prof. dr Lynne-Marie Postovit i prof. dr Ivan Topisirović

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će gosti Medicinskog fakulteta u Beogradu biti prof. dr Lynne-Marie Postovit, sa Queen’s University, Kingston, Kanada i prof. dr Ivan Topisirović sa McGill University, Montreal, Kanada.

Gosti će tom prilikom održati predavanja pod nazivom

„Advanced cancer: Fine coordination in the context of abject chaos
prof. dr Lynne-Marie Postovit

i

„The role of stress-induced hydride transfer complex in metabolic plasticity of neoplasia
prof. dr Ivan Topisirović

Predavanja će se održati u ponedeljak, 24. jula 2023. u 12 časova u Svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta.
U uverenju da ćete svojim dolaskom doprineti značaju ovog predavanja,

S poštovanjem,

DEKANSKI KOLEGIJUM
MEDICINSKI FAKULTET