Приступно предавање Асс. др Сашенка Видичевић – Новаковић

///Приступно предавање Асс. др Сашенка Видичевић – Новаковић

Приступно предавање Асс. др Сашенка Видичевић – Новаковић

На расписани конкурс за избор једног наставника у звање доцента за ужу научну област Медицинска и клиничка биохемија који је расписан дана 29.05.2024.године пријавио се један кандидат – асистент др Сашенка Видичевић – Новаковић, dr sci. med.
Комисија за оцену приступног предавања за пријављеног кандидата асистента др Сашенку Видичевић- Новаковић dr sci. med. заказује присутпно предавање са темом:
„ХОРМОНИ УКЉУЧЕНИ У РЕГУЛАЦИЈУ ГЛИКЕМИЈЕ “ за среду 17.07.2024.године у 12 часова у вежбаоницама биохемије на Институту за медицинску физиологију “Рихард Буријан” Медицинског факултета Универзитета у Београду.

Чланови комисије:
Проф. др Жељка Станојевић, ванредни професор Медицинског факултета Универзитета у Београду (председник)
Доц. др Анђелка Исаковић, доцент Медицинског факултета Универзитета у Београду
Проф. др Владислав Воларевић, редовни професор Факултета медицинских наука Универзитета у Крагујевцу