Pristupno predavanje Ass. dr Sašenka Vidičević – Novaković

///Pristupno predavanje Ass. dr Sašenka Vidičević – Novaković

Pristupno predavanje Ass. dr Sašenka Vidičević – Novaković

Na raspisani konkurs za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Medicinska i klinička biohemija koji je raspisan dana 29.05.2024.godine prijavio se jedan kandidat – asistent dr Sašenka Vidičević – Novaković, dr sci. med.
Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata asistenta dr Sašenku Vidičević- Novaković dr sci. med. zakazuje prisutpno predavanje sa temom:
„HORMONI UKLJUČENI U REGULACIJU GLIKEMIJE “ za sredu 17.07.2024.godine u 12 časova u vežbaonicama biohemije na Institutu za medicinsku fiziologiju “Rihard Burijan” Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Članovi komisije:
Prof. dr Željka Stanojević, vanredni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu (predsednik)
Doc. dr Anđelka Isaković, docent Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Vladislav Volarević, redovni profesor Fakulteta medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu

2024-07-01T13:19:54+00:00 01.07.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|