/, Упис 2020/Упис у прву годину студија – Важно обавештење за имаоце страних средњошколских исправа

Имаоци страних средњошколских исправа (кандидати који су средњу школу завршили 19/20 год. у иностранству, или страну школу у Србији, или неки од разреда) приликом предаје докумената прилажу потврду да је започет поступак нострификације или решење о нострификацији као и комплетну документацију (сведочанства за све разреде претходно завршене школе као  и диплому о положеном завршном, односно матурском испиту).

Кандидати на увид прилажу оригинална документа или оверене фотокопије.

Без потпуне документације кандидати неће имати право да конкуришу у првом уписном року.