/, Upis 2020/Upis u prvu godinu studija – Važno obaveštenje za imaoce stranih srednjoškolskih isprava

Imaoci stranih srednjoškolskih isprava (kandidati koji su srednju školu završili 19/20 god. u inostranstvu, ili stranu školu u Srbiji, ili neki od razreda) prilikom predaje dokumenata prilažu potvrdu da je započet postupak nostrifikacije ili rešenje o nostrifikaciji kao i kompletnu dokumentaciju (svedočanstva za sve razrede prethodno završene škole kao  i diplomu o položenom završnom, odnosno maturskom ispitu).

Kandidati na uvid prilažu originalna dokumenta ili overene fotokopije.

Bez potpune dokumentacije kandidati neće imati pravo da konkurišu u prvom upisnom roku.