/, Упис 2021 ИАС, Упис 2021 ОАС/Прелиминарна ранг листа кандидата – други уписни рок ИАС Медицина и ОАС Сестринство

Прелиминарна ранг листа кандидата који су завршили средњу школу у школској 2020/21 години  – ИАС МЕДИЦИНА

Прелиминарни списак кандидата изван ранг листе – ИАС Медицина

Прелиминарна ранг листа кандидата за упис на ОАС – Сестринство

На основу Конкурса за упис студената у прву годину ИАС и ОАС у другом уписном року у школској 2021/22. години примедбе на прелиминарну ранг листу подносе се електронски на мејл  prijemni.ispit@med.bg.ac.rs најкасније до 08.09.2021. до 22 часа.

Кандидати који уложе примедбе на прелиминарну ранг листу могу извршити увид у листу са одговорма 09.09. 2021. од 10 до 11 часова (Деканат Медицинског факултета I спрат).