/, Насловна, Слајдер Уписи/Примери уплатница – Конкурс за упис студената у прву годину студија на Медицински факултет у Београду у школској 2022/23. години

Примери јединог начина плаћања преко попуњених уплатница преузмите  ОВДЕ.

• Први пример је за држављане Републике Србије и све кандидате који конкуришу са изјавом да су припадници српске националне мањине из суседних земаља.
    (Рачун Факултета број 840 – 1139666 – 89  са позивом на број ПС00  износ 6000,00 динара)

• Други пример је за кандидате стране држављане који конкуришу као странци.
    (Рачун Факултета број 840 – 1139666 – 89 са позивом на број ПС081 износ 100 евра у динарској противвредности)

НАПОМЕНА: Сви кандидати који конкуришу као припадници српске националне мањине из суседних земаља уплаћују пример уплатнице као и држављани Републике Србије

Доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита се мора донети приликом предаје докумената.