/, Naslovna, Slajder Upisi/Primeri uplatnica – Konkurs za upis studenata u prvu godinu studija na Medicinski fakultet u Beogradu u školskoj 2022/23. godini

Primeri jedinog načina plaćanja preko popunjenih uplatnica preuzmite  OVDE.

• Prvi primer je za državljane Republike Srbije i sve kandidate koji konkurišu sa izjavom da su pripadnici srpske nacionalne manjine iz susednih zemalja.
    (Račun Fakulteta broj 840 – 1139666 – 89  sa pozivom na broj PS00  iznos 6000,00 dinara)

• Drugi primer je za kandidate strane državljane koji konkurišu kao stranci.
    (Račun Fakulteta broj 840 – 1139666 – 89 sa pozivom na broj PS081 iznos 100 evra u dinarskoj protivvrednosti)

NAPOMENA: Svi kandidati koji konkurišu kao pripadnici srpske nacionalne manjine iz susednih zemalja uplaćuju primer uplatnice kao i državljani Republike Srbije

Dokaz o uplati naknade za polaganje prijemnog ispita se mora doneti prilikom predaje dokumenata.