ИЗЈАВА ЗА ЈАВНОСТ

Поводом скандалозног догађаја који се одиграо на Институту за анатомију “Нико Миљанић” и за који смо сазнали из медија, обавештавамо јавност да је Факултет одмах спровео истрагу, како би се установило ко су особе на снимку који кружи друштвеним мрежама.

На основу анализе снимака сигурносних камера на Институту за анатомију утврђено је да су снимак направили радници компаније ТВИ, коју је наш факултет ангажовао због извођења радова на систему за детекцију и дојаву пожара. Њихов индентитет потврдио је и директор поменуте компаније.

Иако нам је драго зато што учесници овог инцидента нису студенти Медицинског факултета, како се у медијима спекулисало, то не умањује тежину овог преступа. Факултет ће, стога, о овоме одмах обавестити органе Министарства унутрашњих послова.

Управа Медицинског факултета

2022-09-13T17:50:35+00:00 13.09.2022.|Насловна|