IZJAVA ZA JAVNOST

Povodom skandaloznog događaja koji se odigrao na Institutu za anatomiju “Niko Miljanić” i za koji smo saznali iz medija, obaveštavamo javnost da je Fakultet odmah sproveo istragu, kako bi se ustanovilo ko su osobe na snimku koji kruži društvenim mrežama.

Na osnovu analize snimaka sigurnosnih kamera na Institutu za anatomiju utvrđeno je da su snimak napravili radnici kompanije TVI, koju je naš fakultet angažovao zbog izvođenja radova na sistemu za detekciju i dojavu požara. Njihov indentitet potvrdio je i direktor pomenute kompanije.

Iako nam je drago zato što učesnici ovog incidenta nisu studenti Medicinskog fakulteta, kako se u medijima spekulisalo, to ne umanjuje težinu ovog prestupa. Fakultet će, stoga, o ovome odmah obavestiti organe Ministarstva unutrašnjih poslova.

Uprava Medicinskog fakulteta

2022-09-13T17:50:35+00:00 13.09.2022.|Naslovna|