////СВЕЧАНИ УВОДНИ ЧАС ЗА СТУДЕНТЕ I ГОДИНЕ МЕДИЦИНЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ У РЕНОВИРАНОЈ ВЕЛИКОЈ СЛУШАОНИЦИ

Дана 10.10.2022. одржан је Свечани уводни час за студенте I године медицине на енглеском језику. Декан Медицинског факултета проф. др Лазар Давидовић, продекан за наставу на енглеском језику проф. др Биљана Михаљевић, продекани проф. др Даница Грујичић, проф. др Иванка Марковић и проф. др Арсен Ристић, као и чланови Координационог тела наставе на енглеском језику, пожелели су добродошлицу генерацији уписаној у шк.2022/23. години, у Великој слушаоници реновираној средствима Министарства просвете, науке и тенолошког развоја. Слушаоница је у потпуности адаптирана и прилагођена модерним начинима извођења наставе.

2022-10-11T11:55:46+00:00 11.10.2022.|Насловна|