////SVEČANI UVODNI ČAS ZA STUDENTE I GODINE MEDICINE NA ENGLESKOM JEZIKU U RENOVIRANOJ VELIKOJ SLUŠAONICI

Dana 10.10.2022. održan je Svečani uvodni čas za studente I godine medicine na engleskom jeziku. Dekan Medicinskog fakulteta prof. dr Lazar Davidović, prodekan za nastavu na engleskom jeziku prof. dr Biljana Mihaljević, prodekani prof. dr Danica Grujičić, prof. dr Ivanka Marković i prof. dr Arsen Ristić, kao i članovi Koordinacionog tela nastave na engleskom jeziku, poželeli su dobrodošlicu generaciji upisanoj u šk.2022/23. godini, u Velikoj slušaonici renoviranoj sredstvima Ministarstva prosvete, nauke i tenološkog razvoja. Slušaonica je u potpunosti adaptirana i prilagođena modernim načinima izvođenja nastave.

2022-10-11T11:55:46+00:00 11.10.2022.|Naslovna|