/, Стипендије и фондације, Студенти/Одлука о расписивању конкурса за доделу “Наградa Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића”

Расписује се Конкурс за учешће у трошковима школарине 8 (осам) студената докторских академских студија Универзитета у Београду, на акредитованим студијским програмима из области правних и економских наука, а које припадају пољу друштвено-хуманистичких наука, за школску 2022/2023. годину.

Учешће у трошковима школарине у износу од 60.000,00 динара доделиће се из средстава Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића.

Више детаља о Конкурсу можете прузети ОВДЕ

Пријава