/, Stipendije i fondacije, Studenti/Odluka o raspisivanju konkursa za dodelu “Nagrada Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića”

Raspisuje se Konkurs za učešće u troškovima školarine 8 (osam) studenata doktorskih akademskih studija Univerziteta u Beogradu, na akreditovanim studijskim programima iz oblasti pravnih i ekonomskih nauka, a koje pripadaju polju društveno-humanističkih nauka, za školsku 2022/2023. godinu.

Učešće u troškovima školarine u iznosu od 60.000,00 dinara dodeliće se iz sredstava Zadužbine Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića.

Više detalja o Konkursu možete pruzeti OVDE

Konkursi Univerziteta

2022-11-02T16:36:13+00:00 02.11.2022.|Naslovna, Stipendije i fondacije, Studenti|