Коначнa ранг листа ИАС – Други конкурсни рок

Коначнa ранг листа ИАС – Други конкурсни рок

Преузмите: Коначна ранг листа ИАС Медицина 2024/2025 -ДРУГИ КОНКУРСНИ РОК-

УПИС  ДРЖАВЉАНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ КОЈИ СУ СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗАВРШИЛИ У ИНОСТРАНСТВУ

НАКОН ИСТЕКА РОКА ЗА ПРИМЕДБЕ ЗА ЖАЛБЕ ДЕКАНУ, А С ОБЗИРОМ ДА  НИЈЕ БИЛО ЖАЛБИ ЛИСТА СЕ СМАТРА КОНАЧНОМ.

УПИС  РАНГИРАНИХ  КАНДИДАТА ЈЕ 10.9.2024. У 9 ЧАСОВА

КАНДИДАТ НА УПИС ПОДНОСИ:

1. Нострификовану диплому о завршеној средњој школи и оверене копије сведочанстава или потврду о томе да је започета нострификација, оригинална документа подносе се на увид.
  2. Две фотографије формата 4,5 x 3,5 цм
  3. Попуњен један образац ШВ 20 – преузети са линкa: ШВ – 20 ОБРАЗАЦ, а  други попунити електронску верзију ШВ-20 у току првог семестра 2024/2025.
  4. Индекс са попуњеном првом страницом и залепљеном фотографијом (фолију не лепити);
  5. Доказ о уплати накнаде за Центар за развој каријере у износу од 100,00 динара за студенте на буџету

Рачун примаоца 840-1139666-89
Позив на број 020-19184 -3

1. Два примерка попуњеног и потписаног уговора о студијама- добијају се у Студентској служби;

НАПОМЕНА: Кандидат који је стекао право уписа и не упише се у за то предвиђеном року, губи право уписа.