Konačna rang lista IAS – Drugi konkursni rok

Konačna rang lista IAS – Drugi konkursni rok

Preuzmite: Konačna rang lista IAS Medicina 2024/2025 -DRUGI KONKURSNI ROK-

UPIS  DRŽAVLJANA REPUBLIKE SRBIJE KOJI SU SREDNJU ŠKOLU ZAVRŠILI U INOSTRANSTVU

NAKON ISTEKA ROKA ZA PRIMEDBE ZA ŽALBE DEKANU, A S OBZIROM DA  NIJE BILO ŽALBI LISTA SE SMATRA KONAČNOM.

UPIS  RANGIRANIH  KANDIDATA JE 10.9.2024. U 9 ČASOVA

KANDIDAT NA UPIS PODNOSI:

1. Nostrifikovanu diplomu o završenoj srednjoj školi i overene kopije svedočanstava ili potvrdu o tome da je započeta nostrifikacija, originalna dokumenta podnose se na uvid.
  2. Dve fotografije formata 4,5 x 3,5 cm
  3. Popunjen jedan obrazac ŠV 20 – preuzeti sa linka: ŠV – 20 OBRAZAC, a  drugi popuniti elektronsku verziju ŠV-20 u toku prvog semestra 2024/2025.
  4. Indeks sa popunjenom prvom stranicom i zalepljenom fotografijom (foliju ne lepiti);
  5. Dokaz o uplati naknade za Centar za razvoj karijere u iznosu od 100,00 dinara za studente na budžetu

Račun primaoca 840-1139666-89
Poziv na broj 020-19184 -3

1. Dva primerka popunjenog i potpisanog ugovora o studijama- dobijaju se u Studentskoj službi;

NAPOMENA: Kandidat koji je stekao pravo upisa i ne upiše se u za to predviđenom roku, gubi pravo upisa.