///, Студенти/Дан студената докторских академских студија Медицинског факултета Универзитета у Београду

mediicinski fakultet

Поштовани студенти, наставници и сарадници Медицинског факултета Универзитета у Београду,
Обавештавамо Вас да ће 23. септембра 2024. године бити одржана свечаност поводом Дана студената докторских академских студија МФУБ, са почетком у 12 часова у Свечаној Сали Декатана.

Комплетан програм можете пронаћи на линку

Постери похваљених студената, најбољих докторанада који су своје докторске дисертације одбранили у школској 2022/2023. години, биће изложени у холу другог спрата Деканата МФУБ, у периоду 10-12 часова.

2024-09-17T11:46:38+00:00 17.09.2024.|Насловна, Студенти|