///, Studenti/Dan studenata doktorskih akademskih studija Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

mediicinski fakultet

Poštovani studenti, nastavnici i saradnici Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu,
Obaveštavamo Vas da će 23. septembra 2024. godine biti održana svečanost povodom Dana studenata doktorskih akademskih studija MFUB, sa početkom u 12 časova u Svečanoj Sali Dekatana.

Kompletan program možete pronaći na linku

Posteri pohvaljenih studenata, najboljih doktoranada koji su svoje doktorske disertacije odbranili u školskoj 2022/2023. godini, biće izloženi u holu drugog sprata Dekanata MFUB, u periodu 10-12 časova.

2024-09-17T11:46:38+00:00 17.09.2024.|Naslovna, Studenti|