/, Стипендије и фондације/Одлука о расписивању конкурса за доделу „Награде Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“

Расписује се Конкурс за доделу 4 (четири) „Награде Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића“ за стручне радове студената Универзитета у Београду на акредитованим студијским програмима из области правних и економских наука, а које припадају пољу друштвено-хуманистичких наука, за школску 2022/2023. годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти завршних година основних или интегрисаних или мастер академских студија факултета Универзитета у Београду, који се у школској 2022/2023. години финансирају из буџета Републике Србије.

Више детаља о Конкурсу можете прузети OВДЕ

Конкурси Универзитета