/, Stipendije i fondacije/Odluka o raspisivanju konkursa za dodelu „Nagrade Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića“

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) „Nagrade Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića“ za stručne radove studenata Univerziteta u Beogradu na akreditovanim studijskim programima iz oblasti pravnih i ekonomskih nauka, a koje pripadaju polju društveno-humanističkih nauka, za školsku 2022/2023. godinu.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti završnih godina osnovnih ili integrisanih ili master akademskih studija fakulteta Univerziteta u Beogradu, koji se u školskoj 2022/2023. godini finansiraju iz budžeta Republike Srbije.

Više detalja o Konkursu možete pruzeti OVDE

Konkursi Univerziteta