Konkurs za prijem novih članova – Medicinski podmladak

//Konkurs za prijem novih članova – Medicinski podmladak

Konkurs za prijem novih članova – Medicinski podmladak

KONKURS ZA PRIJEM NOVIH ČLANOVA

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da naučni časopis ,,Medicinski podmladak“ otvara konkurs za prijem novih članova redakcije!

Medicinski podmladak” je međunarodni, recenzirani, stručni i naučni časopis za studente i mlade istraživače, koji ima najstariju tradiciju u jugoistočnoj Evropi osnovan davne 1949. godine.

Ukoliko želite budete deo našeg tima, potrebno je da nam pošaljete ⁠svoju biografiju (CV) na adresu: podmladak.med.bg@gmail.com nakon čega ćete biti pozvani na kratak razgovor sa sadašnjim članovima redakcije. U svojoj biografiji pored osnovnih podataka ne zaboravite da navedete vannastavne aktivnosti, volontiranje i naučne radove.

Posebno ohrabrujemo kolege sa mlađih godina studija da se prijave.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, slobodno nam se obratite putem gore navedene mejl adrese, ili preko naše facebook (@medicinskipodmladak) ili instagram (@m.youth) stranice.

Rok za prijavu je 25. oktobar 2019. do ponoći.

Dobrodošli

Vaš ,,Medicinski podmladak“