Oglas za godišnju nagradu

Broj: 7830/1
Datum: 22.10.2019.god.
BEOGRAD

Na osnovu člana 5. Pravilnika o dodeli nagrada za naučno–istraživački rad i za unapređenje nastave na Medicinskom fakultetu od 28.05.2013. godine, dekan Medicinskog fakulteta objavljuje

O G L A S

za

1. godišnju nagradu za naučno–istraživački rad za mlade istraživače
  2. godišnju nagradu za naučni doprinos
  3. godišnju nagradu za unapređenje nastave

Nagrada se dodeljuje u skladu sa Pravilnikom o dodeli nagrada za naučno–istraživački rad i za unapređenje nastave na Medicinskom fakultetu usvojenim na sednici Saveta Fakulteta Odlukom br. 95/III-10 od 28.05.2013. godine, koji se nalazi na internet stranici Fakulteta.

Pravo predlaganja za godišnju nagradu Fakulteta za naučnoistraživački rad imaju:

• kandidat za godišnju nagradu,
  • jedan ili više nastavnika Fakulteta,
  • jedna ili više katedri za redovnu ili poslediplomsku nastavu,
  • Komisija za praćenje istraživačkog rada na Medicinskom fakultetu.

Pravo predlaganja za godišnju nagradu Fakulteta za unapređenje nastave imaju:

• jedna ili više katedri za redovnu ili poslediplomsku nastavu,
  • najmanje tri nastavnika Fakulteta,
  • Komisija za praćenje, izmene i dopune nastavnog plana i programa na Medicinskom fakultetu,
  • Komisija Veća za nastavu Medicinskog fakulteta za praćenje publikacija koje služe za edukaciju,
  • Studentski parlament.

Obrazloženi predlozi dostavljaju se u pismenoj i elektronskoj formi na obrascima Aneks1 -za kandidate koji konkurišu za godišnju nagradu za naučno-istraživački rad za mlade istraživače i za naučni doprinos i Aneks2 -za kandidate koji konkurišu za godišnju nagradu za unapređenje nastave.

Predlozi se dostavljaju do 22.11.2019. godine, Komisiji za dodelu nagrada preko Službe za opšte poslove.

Neblagovremeni, neobrazloženi i nepotpuni predlozi se ne uzimaju u razmatranje.

Nagrade se uručuju na svečanosti povodom Dana Fakulteta.

D E K A N

MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof. dr Nebojša Lalić

Oglas objaviti:

–Na oglasnoj tabli Dekanata
–Na Katedrama
–Na Izbornom veću
–Na internet stranici

2019-10-22T12:50:54+00:00 22.10.2019.|Naslovna Slajder, Predavanja, Stipendije i fondacije|