Rok za predaju radova

/, Studenti, CSNIRS/Rok za predaju radova

Rok za predaju radova

Drage koleginice i kolege,

Želimo da vas podsetimo da je krajnji rok za predaju radova 9. februar do 18 časova.

Radovi treba da budu napisani u skladu sa uputstvom i tehničkim smernicama („Uputstva za pisanje radova”), koje možete pronaći u delu ”Preuzimanje”, gde se takođe nalazi i „Izjava autora i mentora”.

Gotovi radovi u .pdf formatu treba da budu poslati zajedno sa skeniranom ili fotografisanom overenom Izjavom na mejl CSNIRS-a (csnirsbg@gmail.com) do krajnjeg roka za predaju.

Želimo vam svu sreću u izradi naučno-istraživačkog rada, kao i u predstojećim ispitnim rokovima.

Vaš CSNIRS

2020-01-22T07:31:09+00:00 22.01.2020.|Naslovna Slajder, Studenti, CSNIRS|