Promocija redovnih profesora

Na svečanoj promociji redovnih profesora Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu izabranih u 2019. godini, održanoj 25. decembra 2019. godine,  dekan prof. dr Nebojša Lalić je uručio odluke o izboru u zvanje redovnog profesora kandidatima:

• Dr Oliveru Stojkoviću za žu naučnu oblast Humana gentika
  • Dr Radanu  Stojanoviću za užu naučnu oblast Farmakologioja, klinička farmakologija i toksikologija
  • Dr Ivani Dakić za užu naučnu oblast Mikrobiologija
  • Dr Ružici Maksimović  za užu naučnu oblast Radiologija
  • Dr Zorici Milošević za užu naučnu oblast Radiologija
  • Dr Milici Lazović za užu naučnu oblast Fizikalna medicina i rehabilitacija
  • Dr Ani Jovanović za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo
  • Dr Snežani Plešinac za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo
  • Dr Milošu Petronijeviću za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo
  • Dr Andriji Glišiću za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo
  • Dr Milenku Stojkoviću za užu naučnu oblast Oftalmologija
  • Dr Milanu Jovanoviću za užu naučnu oblast Otorinolaringologija sa maksilofacijalnom hirurgijom
  • Dr Aleksandri Jotić za užu naučnu oblast Interna medicina (endokrinologija)
  • Dr Đuri Macutu za užu naučnu oblast Interna medicina (endokrinologija)
  • Dr Andriji Bogdanoviću za užu naučnu oblast Interna medicina (hematologija)
  • Dr Mariji Lukač za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (dečja hirurgija)
  • Dr Dejanu Nikoliću za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (opšta hirurgija)
  • Dr Miroslavu Markoviću za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (opšta hirurgija-vaskularna hirurgija)
  • Dr Dušanu Kostiću za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (opšta hirurgija-vaskularna hirurgija)
  • Dr Radovanu Manojloviću za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (ortopedija)
  • Dr Dušici Simić za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (anesteziologija sa reanimatologijom)
  • Dr Predragu Stevanoviću za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (anesteziologija sa reanimatologijom)
2020-01-24T14:33:45+00:00 24.01.2020.|Naslovna Slajder|