Četvrta tribina CSNIRS-a

/, Studenti, CSNIRS/Četvrta tribina CSNIRS-a

Četvrta tribina CSNIRS-a

Četvrta tribina će biti održana u ponedeljak, 10. februara, u Sali za poslediplomsku nastavu u zgradi Dekanata (drugi sprat, levi hodnik, poslednja vrata sa desne strane), sa početkom u 15 časova.

Predavanje će održati naše kolege iz redakcije „Medicinskog Podmlatka”.

Recenzije su ključni i nezaobilazni deo istraživanja. Na predavanju ćete imati mogućnost da se bliže upoznate sa samim procesom recenziranja i kako odluka recenzenta može uticati na budućnost vašeg rada.
Takođe, biće reči o tome kako objaviti rad u naučnim časopisima, njihovom menadžmentu, kao i razlozima zašto bi rad trebalo publikovati.

Detaljnije informacije o svim procedurama tokom konkursa za izradu radova možete potražiti putem CSNIRS-ove mejl adrese i Fejsbuk stranice.

2020-02-03T08:32:06+00:00 03.02.2020.|Naslovna Slajder, Studenti, CSNIRS|