////Za 20.februar-Poziv na predavanje docent dr Mauricio Rena. Univerzitet u Napulju „Federiko II“.

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu biti docent dr Mauricio Rena sa Odeljenja molekularne medicine i medicinskih biotehnologija Univerziteta u Napulju „Federiko II“.

dr Rena će tom prilikom održati predavanje pod nazivom

Razumevanje uloge (makro)autofagije sisavaca u zdravlju i bolesti: od kontrole ćelijskog rasta do čišćenja proteina sklonih agregaciji i nekonvencionalnoj sekreciji

Predavanje će se održati u četvrtak, 20. februara 2020. u 12 časova u Svečanoj sali Dekanata.

U očekivanju vašeg dolaska,

S poštovanjem,