Izbori za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu

///, Studenti/Izbori za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu

Izbori za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu

Na osnovu člana 8. i člana 9. Pravilnika o radu i organizaciji Studentskog parlamenta Univerziteta u Beogradu,  donosim

ODLUKU

o raspisivanju izbora za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu za mandatni period koji traje do oktobra 2020. godine za izbornu jedinicu – Medicinski fakultet

Ova Odluka doneta je na sednici Studentskog parlamenta Univerziteta u Beogradu (u daljem tekstu: SPUB) broj 08 06-647/2020 nakon ostavke predstavnika Medicinskog fakulteta, kome je istekao status studenta.

Prijava kandidata vršiće se u prostorijama Studentskog parlamenta 24, 25. i 26.02.2020. godine od 9 do 13 časova.

Kandidati za SPUB prilikom prijavljivanja treba da dostave:

• obrazac za prijavu za učešće na izborima (dostupan u prostorijama Studentskog parlamenta)
  • uverenje o redovnom studiranju
  • uverenje o državljanstvu ili kopiju pasoša
  • potvrdu pravne službe fakulteta da studentu nije izrečena kaznena mera u disciplinskom postupku u skladu sa Pravilnikom o disciplinskoj odgovornosti studenata Univerziteta u Beogradu

Izbori će biti održani u prostorijama Studentskog parlamenta 27.02.2020. godine od 9 do 13 časova.

Predsednik  Biračkog odbora

Nikola Paovica