/, Predavanja/Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu biti dr Hans Kluge, regionalni direktor Svetske zdravstvene organizacije za Evropu

Beograd, 19.2.2020.

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu biti dr Hans Kluge, regionalni direktor Svetske zdravstvene organizacije za Evropu.

dr Kluge će tom prilikom održati predavanje pod nazivom:

United Action for Better Health

Predavanje će se održati u ponedeljak, 24. februara 2020. u 14 časova u Svečanoj sali Dekanata.

U očekivanju vašeg dolaska,

S poštovanjem,