Sednica Nastavno – naučnog veća

Sednica Nastavno – naučnog veća

Na osnovu čl. 135. Statuta Medicinskog fakulteta u Beogradu sazivam

SEDNICU  NASTAVNO NAUČNOG  VEĆA

koja će se održati  11.03.2020. godine   sa početkom  u 13,00  časova u Svečanoj sali  na prvom  spratu u Dekanatu  Medicinskog fakulteta

Za sednicu predlažem sledeći

DNEVNI  RED:

1. Usvajanje zapisnika sa prethodne sednice održane 11.2019. god.
  2. Razmatranje predloga Nastavnog veća
  • imenovanje Komisije za upis studenata na IAS medicina u 2020/2021
  • održavanje martovskog ispitnog roka
  1. Razmatranje predloga Naučnog veća
  • izveštaj izabranih referenata o podobnosti predloženih tema za izradu doktorskih disertacija i imenovanje mentora.
  • izveštaj komisija za ocenu završenih doktorskih disertacija i usvajanje predloga za sastav komisija za javnu odbranu istih.
  1. Razmatranje predloga Veća za specijalističku  nastavu
  • predlog za imenovanje članova komisija za polaganje specijalističkih ispita
  • predlog za ukidanje studijskog programa Master akademskih studija iz neuroetike
  1. Utvrđivanje broja studenata za upis u školskoj 2020/2021god.
  2. Predlog za dodelu zvanja profesor emeritus prof.dr Vladimiru Bumbašireviću koji je vršio funkciju rektora Univerziteta u Beogradu
  3. Predlog za dodelu zvanja profesor emeritus profesorima Medicinskog fakulteta u penziji
  4. Imenovanje Komisije za  upis  studenata na integrisane akademske studije medicine za studije na engleskom jeziku u šk. 2020/2021.god. (materijal u prilogu dnevnog reda)
  5. Predlog za imenovanje člana Etičke komisije i njegovog zamenika iz reda studenata
  6. Inicijative za dodeljivanje počasnih doktorata
  7. Razmatranje zahteva nastavnika Medicinskog fakulteta u Beogradu za davanje saglasnosti za rad u drugoj ustanovi
  8. Mišljenje matičnog fakulteta za izbor u zvanje
  9. Razno

Materijal je dostupana na Oblak (Cloud) sistemu za kolaboraciju nakon što se upešno prijavite.

Uvid u zapisnik sa prethodne sednice možete izvršiti u Pravnoj službi i na Oblak (Cloud) sistemu za kolabaraciju nakon što se upešno prijavite.

Molim Vas da neizostavno prisustvujete zakazanoj sednici Nastavno – naučnog veća zbog važnosti pitanja o kojima se odlučuje. U slučaju sprečenosti svoj izostanak možete opravdati  telefonom (36 36 361 – Pravna  služba; kontakt osoba: Dragana Stojić, dipl.prav.) i u pisanoj formi odrediti zamenika sa katedre koji će jednokratno učestvovati u radu i odlučivanju na sednici Veća i koji će se evidentirati neposredno pred sednicu.

S poštovanjem,

MEDICINSKI FAKULTET

DEKAN

Prof.dr Nebojša Lalić, s.r.

2020-03-09T14:23:47+00:00 09.03.2020.|Opšte vesti|