Promene u načinu izvođenja svih vidova nastave na Medicinskom fakultetu

/, Naslovna Slajder, Predavanja/Promene u načinu izvođenja svih vidova nastave na Medicinskom fakultetu

Promene u načinu izvođenja svih vidova nastave na Medicinskom fakultetu

Poštovane koleginice i kolege,

S obzirom da je odlukom Predsednika i Vlade Republike Srbije od 15.03.2020. godine uvedeno vanredno stanje u Republici zbog epidemije virusom COVID 19,

obaveštavamo vas o promenama u načinu izvođenja svih vidova nastave na Medicinskom fakultetu počev od 16.03.2020.godine.

I teorijska i praktična nastava na Fakultetu će se odvijati on line, prema uputstvima koje ćete dobiti u narednim danima.

Provere znanja, kolokvijumi i ispiti će biti odloženi za period posle ukidanja vanrednog stanja.

Dekan
Medicinskog fakulteta